نتایج جستجو برای عبارت :

گام دوم، با اجتناب از همان همیشگی

بعضی مشکلات هستند که هیچ درمانی ندارند جز گذر زمان.گذر زمان می تواند تلخی ها را به شیرینی تبدیل کند.پس از گذشت زمانی نامعین، همان چیزهایی که برایمان ترسناک بودحالا خنده آور می شوند.همان غوره ی ترشی که دهانمان را گس می کردحالا تبدیل به حلوای شیرین شده است.در ذهن من چنین فرضیه ای مشهود است. زمانی بود که برای چیزهایی اجتناب ناپذیر له له می زدم و حالا همان چیزها برام استهزاآور است.
معصومه باقری
پرهیز از نوشیدن آب یخ بویژه بین غذا و یا بلافاصله بعداز غذا  و یا قبل از غذا (یک ساعت فاصله رعایت شود)پرهیز از نوشیدن آب سرد و یخ در مواقعی که دمای بدن بالاست (بعد از استحمام، ورزش و ...)جویدن کامل غذا و پرهیز از تند خوریاجتناب از مصرف روغن های فروشگاهی و تراریخته و مصرف روغن شحم، روغن ارده کنجد، روغن کنجد، روغن زیتون، روغن زرد(ساریاغ) و ...پرهیز از مصرف نوشابه های گازدار و خیلی سردپرهیز از مصرف بی رویه بستنی ها بویژه بستنی های صنعتی که به جای ثعل
ترجمه مقاله یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب
دانلود رایگان مقاله انگلیسی عنوان ترجمه فارسی : یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب نویسنده/ناشر/نام مجله : IEEE Access سال انتشار 2018 تعداد صفحات انگلیسی : 11 تعداد صفحات فارسی : 31 چکیده شبکه‌های حسگر زیر آب (UWSNها) در طراحی یک پروتکل مسیریابی ب

سجاد - به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله‌ای و خلاصه از اعزۀ صاحب نظر حول گام دوم، که با خلاصۀ دو جمله‌ایِ آقا در رواق امام مشابه باشد: «ا
سجاد جلیلی - به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله‌ای و خلاصه از اعزۀ صاحب نظر حول گام دوم، که با خلاصۀ دو جمله‌ایِ آقا در رواق امام مشابه با
از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن اجتناب کنیم. اگر زمانهایی کودک احساس کند حوصله اش سر رفته میتوان سرگرمی هایی مثل ساختن کاردستی ، آشپزی و پخت کیک و خواندن کتاب و قصه استفاده کرد. متناسب با سن کودک میتوان ساعاتی را به تماشای تلویزیون یا بازیهای رایانه ای اختصاص داد( حداکثر دو ساعت در روز) .اگر کودک علایمی از بیماری نشان داد در درجه اول حفظ خونسردی اهمیت زیادی دارد و از واکنشهای احساسی شدید اجتناب کرد تا اضطراب کودک زیاد نشود. در تمام مراحل تشخیص
به گزارش جماران؛ متن نامه امام به برادر بزرگشان آقای پسندیده بدین شرح است:
بسمه تعالی

برادر بزرگوارم، قربانت شوم
شما را به خدای متعال قسم می ‌دهم به حرفهای دکتر ترتیب اثر دهید. چرا موجب نگرانی همه می ‌شوید؟ خداوند لازم نموده است که در مواقع احتمال ضرر، انسان از آنچه موجب است اجتناب کند، اگر چه ترک حج و صوم و صلوة باشد.
شما می‌ خواهید موافق حکم خدا عمل کنید، کاری نکنید که خداوند نعوذباللّه‌ از شما ناراضی باشد. این احتیاطات شما برخلاف شرع ا
دانلود پایان نامه روانشناسی با موضوع مدل اجتناب شناختی نگرانیمدل اجتناب شناختی نگرانی
تجارب بالینی و ادبیات پژوهشی موجود در حیطه نگرانی، مهم ترین شناخت در اختلال اضطراب فراگیر را به این صورت تعریف می کنند : “دنیا بالقوه خطرناک است و من نمی توانم با آن چه که در آینده اتفاق می افتد مقابله کنم. براین اساس باید تمام اتفاقات بدی را که ممکن است در آینده رخ دهد، پیش بینی کنم تا بتوانم از آن ها اجتناب کرده یا خود را برای رویارویی با آن ها آماده سازم
کودکان در حدود سن ۴ سالگی بسیار بامزه هستند. آنها در این زمان بسیار کنجکاو هستند و سوالات زیادی در ذهن دارند. فرزند شما تا ۴ سالگی مهارت های تغذیه ای خود را توسعه داده و سعی میکند علایق غذایی خود را گسترش دهد.
در این مرحله نگران تغذیه ی کودک خود نباشید. کودکان در برخی روزها زیادتر و روزهای دیگر کمتر غذا میخورند پس این کاملا طبیعی است و مطمئن باشید او هیچگاه گرسنه نخواهد ماند! به یاد داشته باشید به جای مجبور کردن کودک به خوردن غذاهای جدید، او را
نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی بینی ۳ :
_ حداقل تا ۲ ماه پس از عمل از مصرف مشروبات الکلی اجتناب کنید.
_ حداقل تا ۲ روز پس از انجام جراحی بینی شخص نباید خم شود یا وسایل سنگینی بلند کند.
_ شخص باید مراقب باشد بعد از عمل هیچ گونه ضربه و فشاری به بینی اش وارد نشود.
_ در یک هفته اول از خندیدن و زیاد حرف زدن خودداری کنید.
_ از دستکاری کردن بینی در روزهای اول جدا خودداری کنید.
_ در ماه های اول از قرار گرفتن در نور مستقیم و شدید آفتاب و یا محیط های گرم مثل سونا
  مبطلات روزه یا مفطرات، رفتارها و اعمالی هستند که انجام آن‎ها، روزه را باطل می‌کند. اجتناب از برخی از این مبطلات واجب و انجام دادن آن‌ها در حال روزه حرام است. بیشتر فقیهان شیعه اجتناب از ۹ مبطل را واجب دانسته‌اند.
ادامه مطلب
  مبطلات روزه یا مفطرات، رفتارها و اعمالی هستند که انجام آن‎ها، روزه را باطل می‌کند. اجتناب از برخی از این مبطلات واجب و انجام دادن آن‌ها در حال روزه حرام است. بیشتر فقیهان شیعه اجتناب از ۹ مبطل را واجب دانسته‌اند.
ادامه مطلب
کتاب علیه تفسیر ، سوزان سونتاگ ، احسان کیانی خواه ، نشر حرفه نویسنده 

بزرگترین هنرها پنهان و پوشیده اند ، نه ساخته و پرداخته. 

به دقیق ترین معنای کلمه باید گفت تمام محتواهای آگاهی غیر قابل توصیف اند. حتی ساده ترین حس هم در تمامیت اش ، به وصف در نمی آید. بنابراین هر اثر هنری را باید طوری درک کرد که نه تنها چیزی را بیان کرده ، بلکه به نوعی هم با امر وصف نشدنی کلنجار رفته است. در بزرگترین هنرها ، همیشه به حضور چیزهایی پی می بری که نمی شود به بیان
چشمانت در یاد مانده 
همان چشمانی که خنده هایت را معنا میبخشید 
همان چشمانی که سال ها من را بیتاب تو گردانده
همان چشمانی که آرامش من را گرفته است  
همان چشمانی که آرزوی دیدنش را دارم 
همان چشمانی که با آن ها حرف دارم 
چرا حسرت دیدن دوباره ات به دلم مانده است 
دلم برای نگاهت تنگ شده است 
دگر تا کِی باید با خودم درد و دل کنم 
نسل ششم کامپیوترها
کامپیوترهای نوع پنتیوم را می‌توان نسل ششم نامید. از جمله ویژگی‌های محسوس این نسل می‌توان استفاده غیر قابل اجتناب از سیستم چند رسانه‌ای را بر شمرد. امکانات جانبی، جاذبه‌های بسیاری را برای کامپیوترهای فراهم می‌آورد.
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)

ای شیعه ما از آنچه خوش آیند ما نیست اجتناب کنید. چرا که خداوند بطور ناگهانی انسان را برانگیخته می کند آن هم در وقتی که توبه سودی به حال او ندارد و پشیمانی، او را از کیفر ما نجات نمی دهد.
توقیع به شیخ مفید
روز یادآوری خرید
25 نوامبر یا همان 4 آذر
با بزرگتر شدن کریسمس در قرن بیستم ، جمعه ی پس از روز شکرگذاری شلوغ ترین روز خرید سال در ایالات متحده شد. در نتیجه ، اغلب به عنوان  جمعه سیاه شناخته می شود و این اجتناب ناپذیر است که مراکز خرید با خریدارانی که مشتاق دریافت سرآغاز سفرهای تعطیلات خود هستند و یا افرادی که فقط می خواهند از مزایای خرید و فروش عظیم استفاده کنند ، بسته بندی شود. تبلیغاتی که در این زمان از سال اتفاق می افتد. در حقیقت ، بعضی ها آنقد
ماه گذشته فردی ۲۶ ساله به نام «هیبیکی ساتو» به یک سلبریتی ژاپنی حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار داد.
به گفته متهم وی در یکی از عکس های سلفی این خواننده متوجه انعکاس تصویر یک ایستگاه در چشمش شده و با استفاده از گوگل استریت توانسته محل آنرا پیدا کند. وی سپس با کمین در همان ایستگاه خواننده را پیدا کرده و با تعقیب وی ساختمان محل سکونتش را شناسایی کرده است.
در نهایت با نقشه از پیش تعیین شده به این ستاره پاپ حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت ق
شما کی هستید؟ چگونه خود را درک می کنید؟ چگونه دیگران شما را درک می کنند؟
به عنوان قدرتمند به عنوان ضعیف؟ به عنوان قابل اعتماد به عنوان شکننده؟
خوشبختی
در کار مربیگری اجرایی من قدرت کار یک موضوع مشترک است. قدرت و یا نفوذ ما را قادر می سازد که دیگران را درگیر، ثبت نام و ترتیب دهند. این ما را قادر می سازد تا از طریق دیگران بیشتر انجام شود. این ما را قادر می سازد تا سازمان را در مسیر حرکتی حرکت دهیم.
برای اینکه واقعا به خودتان ببخشید، تا بتوانید که
مولوی محمدعلی شهنوازی روز دوشنبه در خطبه های نماز عید سعید قربان اظهار داشت: بهترین و پسندیده ترین عمل در روز عید سعید قربان، ذبح دام قربانی است که مورد پسند و رضایت پروردگار متعال واقع می شود.
به گزارش شریعت نیوز وی بر اهمیت و ضرورت تقویت همبستگی و اتحاد در میان اقشار مختلف جامعه اسلامی تاکید کرد و افزود: هرگاه امت اسلامی دلهای خود را نزدیک کرده اند، راه های نفوذ شیاطین و دشمنان بسته شده و مسلمانان به عزت و شکوه و کمال رسیده اند.
 مولوی محم
شریعتی برای ما دستاوردهایی مهم و صرف نظرناکردنی به ارمغان آورده است:
 1. او این درس بزرگ را به ما داد که ما میتوانیم با جهان مدرن برخوردی فعال داشته باشیم. مواجهه او با جهان مدرن، در قیاس با مواجهه سنت گرایان ما ــ سنتگرایان در معنای عام و کلی و نه در معنای خاص و فنی کلمه‌ــ که مواجهه ای منفعلانه و عکس العملی است، بسیار فعّال و از سنخ نوعی کنش است و نه واکنش. 2. شریعتی، برخلاف سنتگرایان، عالَم و زیست جهان مدرن را به رسمیت میشناسد اما در عین حال
سلام 
اولین باران آمد هفته ۰قبل جاده مثل صابون لیز بود گردنه اسدآباد کشنده های تک بالا نمی رفتن 
چه باید کرد 
احتیاط گاز ندادن زیاد عدم استفاده از ریتادر 
هماهنگ بودن ترمزهای کفی با کله 
سرعت مناسب حدالامکان از رانندگی غیر ضروری اجتناب کنید
باد تایرها رو تا ده تا کم کنید 
از لمس کردن صورت و مالش صورت خودداری کنید، زیرا سبب بدترشدن آکنه می شود. در این مواقع تلفن همراه خود را دورتر از پوست بگیرید و از گذاشتن دستتان زیر چانه اجتناب کنید.
اپیلاسیون کار سیار - شماره تماس برای خانم ها: 09140848217
ایجاد مزاحمت از طرف آقایان پیگرد قانونی دارد.
من همان قهرمان داستانی هستم که همه چیز را در مرز رسیدن رها می‌کند. می‌گذارد و می‌رود و نمی‌ماند تا ثمره‌ی آن‌چه گذشت را ببیند. همان که می‌تواند همه‌‌ی انتظارها و دلتنگی‌هایش را با یک جمله‌ی ساده، یک بله‌ی خشک و خالی تمام کند، می‌تواند رسیدن را، دیدن را تجربه کند، اما نمی‌کند. رها می‌کند. می‌رود. نمی‌ماند. همان شطرنج‌بازی که می‌تواند با حرکت آخر حریف را کیش و مات کند اما صفحه‌ی شطرنج را یک حرکت مانده به حرکت آخر، نیمه‌کاره رها می‌
تاثیر شیوع کرونا بر ساخت و ساز | شیوع ویروس جدید کرونا در روز‌های اخیر بخش زیادی از اقتصاد را درگیر خود کرده است و تبعات اقتصادی آن شاید تا ماه‌ها بعد گریبان گیر بنگاه‌های مختلف اقتصادی در کل دنیا باشد. یکی از بخش‌ها ساخت‌ و ساز و طراحی داخلی است. در پی شیوع این ویروس اغلب کارگاه ها و کارخانه جات تعطیل شده اند. تعطیلی  گرچه برای حفظ سلامت و بهداشت محیطی در جامعه امری اجتناب ناپذیر و ضروری است، اما تأثیرات منفی  آن بر اقتصاد جامعه در ابعاد
تاثیر شیوع کرونا بر ساخت و ساز | شیوع ویروس جدید کرونا در روز‌های اخیر بخش زیادی از اقتصاد را درگیر خود کرده است و تبعات اقتصادی آن شاید تا ماه‌ها بعد گریبان گیر بنگاه‌های مختلف اقتصادی در کل دنیا باشد. یکی از بخش‌ها ساخت‌ و ساز و طراحی داخلی است. در پی شیوع این ویروس اغلب کارگاه ها و کارخانه جات تعطیل شده اند. تعطیلی  گرچه برای حفظ سلامت و بهداشت محیطی در جامعه امری اجتناب ناپذیر و ضروری است، اما تأثیرات منفی  آن بر اقتصاد جامعه در ابعاد
از مراقبت ها و دخالت های بیش از
حد در زندگی کودکان اجتناب کنید.

وظیفه والدین و مربیان این است که
این قابلیت را در او زنده نگاه دارند
و به کودکان اجازه دهند بعضی
اوقات مطابق سلیقه خود اشیاء
را کشف کنند. 
مراقبت ها و دخالت های زیاد از
حد بزرگسالان در زندگی و رفتارهای
کودکان، قابلیت یادگیری مبتکرانه آنها
را تضعیف می کند.
در دیدار فرماندهان ارتش: اتحاد روزافزون نیروهای مسلح لازم و موجب عصبانیت دشمن است. دست برادری دادن ارتش و سپاه، حرکتی زیبا پس از حرکت زشت آمریکاییها بود/ هر کاری که دشمن را عصبانی کند، خوب و درست است و در مقابل، هر کاری که دشمن را جری و روحیه آن را تقویت، و روحیه جبهه خودی را تضعیف کند، بد و ناپسند است و همه باید در سخنان و کارهای خود از آن اجتناب کنند.
فکرم اشتباه بود و برنامه ریزی ام درست. 
فکرم اشتباه بود که فکر میکردم اگر بعد از هفت ماه ببینمش حداقل میتوانم در حد حفظ ظاهر مهربان باشم. عقرب ها بسیار کینه ای و نابخشا هستند!
برنامه ریزی ام درست اما. کارهایم را جوری چیدم که وقتی بیرون نشسته اند کف اتاق را دستمال بکشم و بعد از ناهار هم بروم حمام. 
بعد هم به بهانه خیس بودن موهایم سعی میکنم از گردش اجتناب کنم
فکرم اشتباه بود و برنامه ریزی ام درست. 
فکرم اشتباه بود که فکر میکردم اگر بعد از هفت ماه ببینمش حداقل میتوانم در حد حفظ ظاهر مهربان باشم. عقرب ها بسیار کینه ای و نابخشا هستند!
برنامه ریزی ام درست اما. کارهایم را جوری چیدم که وقتی بیرون نشسته اند کف اتاق را دستمال بکشم و بعد از ناهار هم بروم حمام. 
بعد هم به بهانه خیس بودن موهایم سعی میکنم از گردش اجتناب کنم
چگونه افراد با قانوندر زندگی روزانه زندگی می‌کنند ( بجز نگران ) ؟
Perfectionism : افراد بالغ با gad افراد کامل هستند . آن‌ها می‌توانند ساعت‌ها صرف یک کار ساده کنند تا مطمئن شوند که آن را کامل کرده‌اند . این ممکن است شامل خواندن مجدد یک مدرسه یا تکالیف کاری به طور مکرر ، یا از روی جزئیات کوچک در محل کار یا در خانه باشد ( به عنوان مثال چه نوع فونت برای استفاده در یک پست الکترونیکی ، چه برای استفاده از یک محصول تمیز کننده جدید در خانه ) .
عدم تحمل عدم اطمین
من :باز از دور می آیی جانا ؟؟!! .من : دور ماندن گاهی تمام عقل است و گاهی تمام بی عقلی ،من همان عاقل دیوانه ام که شرط دیوانگی را به مرگ دنیای نزدیک ترجیح میدهم ،مجنون که باشی از بام شهر هم ،از همان دور همان پنجره ی معروف معلوم است ."گاهی تمام عقل به دور ایستادن است "
بوسلمه یا هیولای دریا را از میان افسانه‌های جنوب پیدا کردم. موجودی حسود و بدطینت که طاقت خوشی زمینی‌ها را ندارد و هر لحظه در شکل تازه‌ای سر بر می‌آورد و طغیان می‌کند و زندگی را آشفته می‌کند.
همه بوسلمه را موجود افسانه‌ای می‌بینند و زاده‌ی ناآگاهی و خیال مردم اما من این روزها به چشم خودم بوسلمه را هرجا و در شکل‌های مختلف می‌بینم.بوسلمه همان جنگی است که همیشه در پرده منتظر استبوسلمه همان حماقت استبوسلمه همان ظلم و زورگویی استبوسلمه هم
یا حرف بزن یا بارت را خودت ببر | لان ال امریک
چرا باید بار رو خودت ببری ؟ چرا سفر زندگیت ، باید با جدول زمانی لکنت به تو دیکته بشه ؟
گذرگاهی که به صحبت کردن بهتر می رسه ، پُر از کوچه های بن بست ، تونل های تاریک و ترسناک و صعود های دشواره !!
اولین قدم اینه که بپذیریم نیازمند تغییریم و تصمیم بگیریم که برای
تغییردادن روش فعلی صحبت کردنمون کاری انجام بدیم . . کاری سخت و نیازمند
به تعهدی اساسی !
این رو درک کن که تغییرات به جا مونده از گذشته بر روی ما ، خی
پوست، بدن را در برابر انواع اشعه ها محافظت می نماید، پس یکی از مهمترین عضو ها می باشد. اگرچه پوست بسیار مقاوم است، اما در برابر حذف مو های زائد با لیزر در کلینیک لیزر موهای زائد  نیاز به مراقبت ویژه ای دارد.

قبل از انجام لیزر بهتر است که از پماد های ضد افتاب استفاده شود چون پوست بعداز لیزر بسیار اسیب پذیر تر از قبل می شود.
ابعداز لیزر کردن به مدت ۲۴تا۴۸ساعت از استحمام و یا شنا کردن خود داری شود.
چنانچه فرد از انتی بیوتیک استفاده می کند باید د

سر و صدا شایع ترین عامل فیزیکی زیان آور در محیط کار می باشد.
مشکلات بهداشتی که در مواجهه با صدای بیش از حد مجاز بروز می کند، افت شنوایی است .سر و صدا (noise) امواج نامنظمی هستند که ناخوشایند ، ناخواسته و عموما اجتناب ناپذیر بوده ، بین دامنه های فشار ، فرکانسها و طول موجهای آنها رابطه معنی داری وجود ندارد و در صنعت به فراوانی از این نوع صدا تولید و منتشر می گردد. و ...تعداد صفحات فایل: 27قالب فایل: WORD
روش خرید : برای خرید مقاله مبانی نظری آلودگی صو
از هر چیزی که محیط خانواده را متشنج و دچار افسردگی و هیجان‌های بی‌مورد نماید، اجتناب کنید. هم زن و هم مرد بنا را بر سازش و همزیستی و همراهی بگذراند. آنچه در خانواده خیرات وجود دارد، مال زن و شوهر است و در نهایت مال فرزندان است، مال یک طرف نیست. اگر خدای ناکرده در محیط خانواده بی‌محبّتی و عدم اطمینان و صمیمیت باشد، رنجش مال هر دو طرف است. ۱۳۷۶/۹/۶

بسم الله

سوال: آیا تخریب نامزدها جهت رأی آوردن فردی که به نظر هواداران، اصلح است، جایز است؟

جواب: نقد عملکرد اشخاص برای روشن شدن افکار عمومی، اشکال ندارد اما باید از نشر مطالب غیر معتبر و نیز تهمت و توهین به دیگران اجتناب شود.

کانال رسمی استفتائات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
ترس احساسی معمولاً ناخوشایند اما طبیعی است که در واکنش به خطراتِ واقعی ایجاد می‌شود.
ترس را از دلشوره و اضطراب، که معمولاً بدون وجود تهدید
خارجی رخ می‌دهد، باید جدا دانست. علاوه بر این ترس به رفتارهای خاصِّ
فرار و اجتناب مربوط است، در حالی که اضطراب، ناشی از تهدیدهایی خواهد بود
که مهارناپذیر و غیرقابل اجتناب تلقی می‌شوند. ترس معمولاً با درد ارتباط دارد. مثلاً کسی از ارتفاع می‌ترسد، چه، اگر از ارتفاعی بیفتد آسیب جدی خواهد دید یا حتی خوا
خواص نقره برای بدن
جواهرات نقره بسیار جذاب و بسیار سلامتی بخش هستند . بر اساس نتایج و تحقیقات محققان علمی، طلا، روند فعالیت ارگانیسم بدن انسان را زیاد کرده و نقره، بر عکس طلا آرام‌ بخش میباشد . نقره دارای رنگ سفید است و با داشتن قدرت انعکاسی بسیار زیاد بطوریکه بیش از ۹۲% نوری را که با آن می تابد منعکس می نماید .
آیا میدانستید بدن ما به نقره نیاز دارد ؟
نقره برای بهبودی و شکل گیری استخوان، فرم دهی و ترمیم پوست واقعا تاثیر گزار است . نقره بیشتر
به گزارش گروه رسانه ای اورانوس جناب آقای اشتفان شولتز سفیر محترم اتریش در ایران در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد:اتریش پس از ارزیابی مجدد و اساسی وضعیت امنیتی ایران , تذکر های سفر به ایران را کاهش داده و هشدار های عمومی برای اجتناب از سفر های کم اهمیت به ایران را لغو کرده است. وی افزود :ما اعتقاد داریم ریسک برای اتباع اتریشی به استثنای برخی مناطق مرزی خاص تغییر کرده است.
اشکال هراسفراد با نمونه‌هایی از ترس‌های گوناگون مواجه میشوند البته کلام کردن درمورد بعضی هراس‌ها را که یک گونه ایراد اضطرابی اسـت کارشناسان تقسیم‌ بندی کرده‌‌اند . وضعیت ترسناکی که شخص اضطراب شدید را در مکان‌های همگانی که گریزو فرار کردن در آن طاقت فرسا اسـت شم می‌کند , خوف از حاضر شدن در اجتماع و اجتناب از موقعیت‌های اجتماعی بـه نوعی واهمه یگانه مرضی و خوف غیر منطقی از موقعیت مختص اسـت .مناظره‌ای برگزار شده بودو
شهریور ۹۷
کنار خیابان کوالالامپور نشسته بودم و سرم را به درخت آرش تکیه داده بودم.
کلمات حافظ با صدای او، روحم را آرام می‌کرد.
فال دقیقاً همان چیزی بود که انتظار داشتم، همان حرفی بود که می‌خواستم بفهمد.
آن روز بعد از چندماه دوباره توانستم اشک بریزم و سرپا شوم.
توانستم قید همه چیز را بزنم و از نو شروع کنم.

امشب مرداد ۹۸، به انواع قرص‌ها پناه بردم تا این درد آرام شود و بی‌فایده است امشب در جستجوی شهریور ۹۷ هستم، در جستجوی همان احساس امن، همان
طول درمان بلفاروپلاستی چقدر خواهد بود؟
طول درمان جراحی زیبایی پلک در هر فرد متفاوت بوده و در صورت رعایت مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی طول دوران نقاهت کاهش خواهد یافت. بهبود یافتن از جراحی پلک (بلفاروپلاستی) معمولا چندین هفته طول می کشد. از 2 روز الی 1 هفته بعد از جراحی، بخیه های شما برداشته خواهد شد .در هفته اول، بیمار باید مطمئن شود که چشم هایش به میزان کافی استراحت می کنند. چشم و پلک ها به وجود می آید معمولا با گذر زمان قرمزی و تورمی که پ
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
والعاقبةُ لجمیل صُنعِ الله سبحانه تکون حمیدةً لهم ما اجتنبوا المنهی عنه من الذنوب

ای شیعه ما عاقبت با زیبایى صنع خداوند سبحان براى ایشان پسندیده خواهد بود، بشرط آنکه از گناهان ممنوع و نهى شده اجتناب ورزند.

منابع:تهذیب الأحکام (تحقیق خرسان) / مقدمةج 1 / 39 / 13 - التوقیعان المبارکان ..... ص : 37الإحتجاج على أهل اللجاج (للطبرسی) / ج 2 / 499 / ذکر طرف مما خرج أیضا عن صاحب الزمان ع من المسائل الفقهیة و غیرها فی التوقیعات عل
چگونه سخن‌رانان با تکرار سخنان خودشان به بهانۀ تبیین گام دوم، بیانیه را به حاشیه راندند؟
به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله‌ای و خلاصه
گاهی بزرگ شدن در کوچک شدن است، اگر می خواهی بزرگ شوی در صدر مجلس ننشین، صدر مجلس بزرگ را تعیین نمی کند هر جا بزرگ بنشیند آنجا صدر مجلس است. مثل آب باش به دور از تکبر، آب با اینکه می داند عنصر حیات است ولی هیچگاه بر طبیعت سخت نگرفت و به قله نرفت، همیشه سر به زیر انداخت و در پستی منزل کرد رود شد و به دریا رسید. انسان بزرگ این را می داند که اگر دنیا جاودانه بود مردان خدا به آن شایسته تر بودند. باور کن راه رسیدن به بزرگی سخت نیست، سخت آن ست که برای رسید
فقط تبر نیست که به درخت آسیب می‌زند. آب که پای درخت نریزی، می‌خشکد. از درون می‌پوسد و خالی می‌شود. آن‌وقت به کوچک‌ترین بادِ خزانی فرو می‌ریزد. 
عاشقانه‌ها همیشه که با زخم جفا و خیانت سرنگون نمی‌شوند، بیشترشان آب نمی‌خورند. همان دوستت دارم‌های هر روزه، همان نگاه‌ها و ملاحت‌ها، همان‌ها پایشان ریخته نمی‌شود که می‌میرند. کم‌کم، آرام ...!
شروع تنیستنیس، ورزشی اینتروال (Interval، مشتمل بر نوسانات ضربان قلب) و پلی متریک (Polymetric، دارای دم و بازدم عضلانی) است و برای حفظ تناسب اندام و تفریح بسیار مناسب می باشد. استفاده از ذهن و نیاز به قدرت تصمیم گیری در ضربان قلب بالا، از ویژگیهای اجتناب ناپذیر تنیس است. تنیس نیز مانند سایر ورزشهای راکتی، باعث افزایش تمرکز بازیکن و شادابی او می شود. مراحل یادگیری تنیس به شرح زیر است:
ادامه مطلب
حواس‌تان به ایده‌های خوب باشدساختنِ انبوهی از راه‌های جایگزین مهم است، اما گوش‌دادن به ایده‌ها و راه‌حل‌های خوب هم به همان اندازه مهم است. رهبران چگونه می‌توانند از ایده‌های بد اجتناب کنند و در عین‌حال دستِ رد به ایده‌های خوب نزنند؟به ارزیابی‌هایی اتکا کنید که امتحان‌شان را پس داده‌اندگرچه بسیاری از رهبران از فرایندی دموکراتیک برای انتخاب ایده‌ها استفاده می‌کنند، اما ارزش آرا برابر نیست. لذا گردن نهادن به ارادۀ اکثریت همیشه ه
 این مطالعه نشان داد که اگر شما قبل از 40 سالگی دارای اضافه وزن باشید ، خطر ابتلا به سرطان های زیر با درصد های مختلف در شما افزایش میابد :
70 درصد برای سرطان اندومتر
58 درصد برای سرطان سلول کلیوی در مردان
29 درصد برای سرطان کولون در مردان
15 درصد برای تمام سرطان های مربوط به چاقی ( هر دو جنس )
پروفسور Tone Bjorge در بخش سلامت و مراقبت عمومی دانشگاه Bergen ، میگوید : " چاقی یک عامل خطر تایید شده برای چند سرطان میباشد. در این مطالعه ، ما بر روی درجه ، زمان و مدت اض
بسم الله الرحمن الرحیم
بارخدایا
درود بفرست بر محمد و خاندان او و جامه عافیت خویش بر تن من بپوش و مرا در عافیت خود فروپوشان
در حصار عافیت خود جای ده و به عافیت خود گرامی دار و به عافیت خود بی نیاز فرمای و عافیت خود به من
بخش و عافیت خود به من ارزانی دار و عافیت خود برای من بگستران و عافیت خود در خور من گردان و میان
من و عافیت خود در دنیا و آخرت جدایی میفکن.
ای خداوند بر من احسان نمای و به اعطای تندرستی  و امنیت و سلامت در دین من و جسم من.
و مرا به ارز
خانواده ها خصوصاً مادران که ارتباط و مسئولیت بیشتری در تربیت دختران دارند:
اولاً: از حجاب کامل مثل چادر در مواجهه با نامحرم استفاده کنند، تا از این طریق فرزندان دختر نیز از همان کودکی با حجاب اسلامی آشنا شوند و از همان کودکی به آن عادت کنند. امروزه همه کارشناسان مسایل تربیتی به نقش فراوان و شگرف تمرین و عادت در تربیت فرزندان اذعان دارند.
ثانیاً: ابعاد مختلف مربوط به حجاب را برای فرزندان خویش تبیین کرده آنان را در جهت رعایت پوشش کامل اسلامی ت
به یک نکته پی بردم.
به اینکه من همانم که بودم.
خودم شکل خواسته های خودم را تغییر دادم.
خواسته هایم همان است که بود. و بر همان اساس.
و من شکلشان را تغییر دادم چون شکل زمان تغییر کرد.
و این از تیزهوشی من بود.
من خود را پشت زمان جا نگذاشتم.
من در هر عصر، به زبان همان عصر شاعری کردم.
هر عصر، می و جام و بزم خودش را داشت.
#نکته
#خواهــــــــــر_مـحــجــبه ام میدانم❗️این روزها کمی به تو سخت میگذرد{گاهی دلسرد میشوی از طعنه ها }{گاهی ناراحت از باورها }{و گاهی خشمگین از تلاطم ها }خواهرم  میدانم دست خودت نیست گاهی خسته میشوی!!!خسته ات میکند روزگار و آدمهایشدر آن لحظات فقط #تلنگری بزن به زنانگی ات!!به اینکه تو مریمی  همان که بر پاکیت عیسی سوگند خورد به اینکه تو سمیه ای همان که شهادت را بنا نهاد☝️به اینکه تو فاطمه ای همان که بانوی اسلام وام ألائمه استبه اینکه تو آسیه ای
شاید راه حل آنجا نباشد که داد و فریاد راه بیندازم و بخواهم از خطرهای احتمالی اجتناب کنم. شاید گشودن این گره در اعتماد کردن باشد، و بعد تمام‌قد حاضر بودن و از پس نامعلوم‌ها برآمدن. شاید محافظت راه درستی نباشد. شاید اگر به جای زمین را پاییدن به بالا نگاه کنم، دیوار سنگی جلوی دیدم نباشد، شاید حتی یک شکاف روی دیوار باشد که جهت را از قطب‌نمای ملکه‌خانمِ ذهن بهتر نشان دهد. از تخت فرمانروایی پایین بیا دیگر!  اینهمه ستاره در آسمان هست، باید بتوانم
‍ جزئیات آپدیت 1.36 برای ETS2
نقشه
جزیره کورسیکا (Vive la France! DLC)
امکانات جدید
پین های اجتناب کننده در نقشه وسایل نقلیه جدید AIراننده ها / کامیون ها / تریلر ها در نقشه  مدیر قابل مشاهده استپشتیبانی کامل DX11 ورودی چینی و سایر نویسه های غیر لاتین (IME)
⚠️ویدئو تغییرات اپدیت را در زیر پست مشاهده کنید⚠️تهیه و ادیت: #Persian_SCS_MOD
#جزئیات #خبر #یورو_تراک_۲  #Ets2 #SCS_Software #news #update
http://scs-mod.blog.ir                  ↯★ perѕιαɴ ѕcѕ мod ★              φ(._.) ¤ j๑ïท ¤ @scs_mod
آدم ها ذرّه ذرّه محو میشوند .آرام ...بی صدا ...و تدریجی  !همان آدم هایی کههر از گاهی پیغام کوچکی برایت میفرستند بی هیچ انتظار جوابی ،فقط برایِ آنکه بگویند هنوز هستند.برای آنکه بگویند هنوز هستی و هنوز برای آنها مهم ترینی .همان آدم هایی کهروزِ تولد تو یادشان نمیرود.همان هایی که فراموش میکنند که تو هر روز خدا آنها را فراموش کرده ای.همان هایی که برایت بهترین آرزوها را دارند و میدانند در آرزوهای بزرگِ تو کوچکترین جایی ندارند ...
همان آدم هایی که همی
به یک نکته پی بردم.
به اینکه من همانم که بودم.
خودم شکل خواسته های خودم را تغییر دادم.
خواسته هایم همان است که بود. و بر همان اساس.
و من شکلشان را تغییر دادم چون شکل زمان تغییر کرد.
و این از تیزهوشی من بود.
من خود را پشت زمان جا نگذاشتم.
من در هر عصر، به زبان همان عصر شاعری کردم.
هر عصر، می و جام و بزم خودش را داشت.
#نکته
پیری و افزایش سن اجتناب ناپذیر است؛ در حقیقت، هر روز در هر یک از ما رخ می دهد ؛ با پیری، سایش و پارگی روی مفاصل بدن از جمله ستون فقرات اتفاق می افتد.اسپوندیلوز گردنی که اغلب به سن مربوط است، به علاوه انواع دیگر، از تغییرات فاسد کننده ای است که در مفاصل و صفحات فقرات رخ می دهد.
ادامه مطلب
درای ساکت چیست؟
بعد از کشیدن دندان، در صورت عدم مراقبت، گاهی حفره دردناک و خشکی ایجاد میشود. به این حفره خشک درای ساکت میگویند. در حالت عادی در بخش حفره، لخته خونی تشکیل میشود که علاوه بر محافظت از استخوان موجب التیام زخم هم میشود. ولی در عارضه درای ساکت لخته خونی جابه جا شده و استخوان و اعصاب در معرض محیط دهان قرار میگیرند.

عوامل ایجاد درای ساکت (حفره خشک)
سیگار کشیدن در همان روزی که دندان کشیده شده
قرقره کردن آب نمک در همان روزی که دندان کش
من در میان کسانی هستم که با ذات من مخالف اند؛ و بدون آنکه تغییری اساسی در خودم ایجاد کنم به سختی می توانم خودم را با آنان وفق دهم. یک انسان آزاد تا زمانی می تواند در میان جاهلان زندگی کند که بتواند از علایق آنان اجتناب کند. یک انسان آزاد صادقانه زندگی می کند، نه فریب کارانه. فقط انسانهای آزاد برای یکدیگر مفیدند و می توانند دوستی ای واقعی را شکل دهند.
چگونه سخن‌رانان با تکرار سخنان خودشان به بهانۀ تبیین گام دوم، بیانیه را به حاشیه راندند؟
سجاد جلیلی - به بهانۀ گام دوم صحبت‌های پیشین بسیاری تکرار شده است، اما کم‌تر سخنی در بیان لُب گام دوم رانده شده و کم‌تر قلمی بر تبیین صاف و ساده و بی‌شیله‌پیلۀ بیانیه رفته و کم‌تر بحثی دیده‌ایم که خود متن آن بیانیه را کافته و بن‌مایۀ خود آن بیانیه را بیرون ریخته باشد. تا جایی که در فاصلۀ انتشار بیانیه تا عید نوروز کم‌تر دیدیم تفسیر و تاویلی دو جمله
قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند
ادامه مطلب

دوستی تعریف می کرد که در یکی از شهرهای کشور، روز کشته شدن عمر را جشن می گیرند و حسابی خوش می گذرانند.
حتی برخی خوشحال هستند که ابولولو که در منابع به عنوان قاتل عمر یاد می شود، اهل ایران است.
از دلایل این امر می توان به تلاش عمر در سقیفه بنی ساعده برای به حکومت رساندن ابوبکر و خارج ساختن حکومت به حق از دست امام علی علیه السلام اشاره کرد.
یکی دیگر از این دلایل، توجه نکردن به وصیت پیامبر و قضیه قلم و دوات است که پیامبر درخواست کرد، اما به آن توجه
مشاور پرورش شترمرغ
شترمرغها در انواع زیستگاههای باز یافت می شوند. آنها معمولاً از مناطقی از بوته ضخیم یا پوشیده از درخت سنگین اجتناب می کنند و از چمنزارهای جنگلی و سایر مناطق آزاد ساکن می شوند. دشتهای نیمه خشک ، باز و چمن کوتاه معمولاً با بیشترین تراکم شترمرغ همراه است.
بسم رب الرفیق+ما هم مثل همان کودک یتیمی هستیم که به جرم یتیمی کسی با او بازی نمیکرد؛ همانقدر مظلوم، همان قدر بیچاره؛ همان کودکی که جدّ شما دست روی سرش کشید، از او دلجویی کرد و فرمود: برو به ایشان بگو پدر من علی است! آقاجان ارحم غربتنا...پ.نما فقط شما رو داریم! فقط شما.مَسَّنَا وَأَهْلَنَا الضُّرُّ...تَصَدَّقْ عَلَیْنَا.
به نام خدا
هرچه فکر می‌کنم باز هم به همان نتیجه می‌رسم؛ به همان حرف همیشگی‌ام که: دلتنگی آدمها را بیچاره می‌کند و بیچارگی از آدم‌ها، آدمهای تازه می‌سازد و تو باز بگو ‌که زیادی دارم شلوغش می‌کنم. بگو...خیالی نیست.
ادامه مطلب
وقتی که هیچ شانسی برای تغییر همسرت نداری و دلایل خوبی داری که او را ترک نکنی ( یعنی می خواهی با او ادامه بدهی ) ، تنها راه باقی مانده این است که او را به همان صورتی که هست بپذیری .
اجازه بدهید همسرتان همان گونه ای که هست باشد و به جای این که سعی کنید او را تغییر دهید ، برخودتان تمرکز کنید.
 منظور از این حالت این نیست که با بی تفاوتی او را به حال خود رها کنید یا تسلیم او شوید ، بلکه او را به همان شکل که هست بپذیرید. 
پذیرش ، فرایند فعالی است که می توان
1- سعی کنید زیاد آرایش نکنید.
2- از مواد آرایشی طبیعی که دارای پایه گیاهی هستند استفاده کنید.
3- سعی کنید از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کنید.
آرایش ملایم صورت برای دختران نوجوان
4- به اندازه کافی آب بنوشید.
5- قبل از رفتن به رختخواب، حتما آرایش خود را پاک کنید.
6- موهای خود را کوتاه نگه دارید.
7- پوست بدن تان را همیشه چرب نگه دارید.
8- سبزیجات به رنگ سبز را فراموش نکنید.
9- از گوشت قرمز اجتناب کنید.
10- به جای استفاده از اسپری، از عطر استفاده کنید.
شیخ را دیدم با صورتی نورانی، با دایره ای به رنگ قهوه ای روشن در وسط پیشانی. پرسیدم: "مولانا! این چه حالت است که می بینم؟ مگر همیشه نفرموده اید از ریا اجتناب کنیم؟". گفت: "چرا! فرموده ام و باز هم می فرمایم!". گفتم: "پس این گودی جبین بر آن روی روشن چیست که مثال دهانه های موجود بر روی ماه(!)، عقل و دین از مریدان به یغما می برد؟!". گفت: "خاموش باش! تظاهری در کار نیست. این نورانیّتی که تو می بینی، اثر کرم سفیدکننده است؛ لیکن چون سجده با آن صحیح نبود، دایره ای ر
آدم های ساده را دوست دارم
همان ها که بدی هیچکس را باور ندارند
همان ها که برای همه لبخند دارند
همان ها که همیشه هستند ، برای همه هستند
آدمهای ساده را باید مثل یک تابلوی نقاشی ساعتها تماشا کرد
عمرشان کوتاه است بس که هر کسی از راه می رسد یا ازشان سو استفاده می کند یا زمینشان میزند یا درس ساده نبودن بهشان می دهد
آدم های ساده را دوست دارم چون بوی ناب “آدم” میدهند !
همان آرزوی ژرفی هستید که شمارا به پیش می راند.
آرزویتان هرگونه که باشد، اراده ی تان همان گونه است.
اراده تان هرگونه که باشد، کردارتان همان گونه است.
کردارتان هرگونه که باشد، تقدیرتان همان گونه است.
بربهادارانیاکا   (اوپانیشاد)
گفتار چهارم آیات 4و 5
می‌دانید الاغ چیست؟ آیا الاغ دیده اید؟
اگر پاسخ شما منفی است این روزها حتما سری به حوالی میدان فردوسی بزنید تا با این موجودات آشنا شوید
همان ها که با یک شایعه برای خرید ارز 18 هزار تومانی صف می‌کشند و حرص می‌زنند و با خبری دیگر امروز و فردا در همان میدان با التماس دلارهای خود را حاضرند زیر قیمت هم که شده اب کنند تا ضرر بیشتر نکنند!
اینها همان درازگوشان دوپایی هستند که اشتباهی انسان دنیا آمده اند
اندازه ابعاد قاب ویدیو به دلخواه قابل انتخاب است ، لکن یک حاشیه خالی در بالای ویدیو می افتد که با کدی که ما استفاده کردیم ، قابل اجتناب است .

کد درج ویدیو بدون جاوا اسکریپت:

<p></p>
<video width="490" height="400" controls> 
<source src="

"> <source src="movie.ogg" type="video/ogg"> 
</video>
<p></p>
حکومت هدایت اراده های عمومی و تطبیق آنها با خواسته های الهی است. خواسته های الهی همان خواسته های مردمی است و خواسته های مردم نیز همان خواسته های الهی است. البته منظور خواسته های ناروا و غیر فطری نیست بلکه خواسته های فطری بشر که اگر پیگیری شود کاملا منطبق بر خواسته های الهی است.
امام و رهبر الهی همان کسی است که این اتصال را بر قرار می نماید. اتصال و به هم رساندن اراده عمومی و خواسته های الهی. امام همان عامل اتصال بین زمین و آسمان است.(در دعای ندب
صبحانه فرهنگی
#چند_خط_کتاب 

پسران آموزش دیده‌اند که شجاع باشند، درحالیکه دختران آموزش دیده‌اند که بی‌عیب‌ و نقص باشند. 
به‌ دلیل اینکه از سنین کم بابت بی‌عیب‌ و نقص ‌بودن پاداش گرفته‌ایم، در بزرگسالی به زنانی تبدیل شده‌ایم که از شکست ‌خوردن هراس دارند. 
در زندگی‌های شخصی و حرفه‌ای خود خطر نمی‌کنیم؛ زیرا می‌ترسیم در صورت خطاکردن قضاوت شویم، خجالت‌ زده و بی‌اعتبار شویم، وجههٔ عمومی‌مان افول کند یا اخراج شویم. 
به‌ طور خودآگاه
 چگونه بازخوردِ درست، می‌تواند به بهبود عملکرد کارکنان کمک کند؟

توانایی دریافت و ارسال بازخورد مهارت مهمی است که وقتی به طور موثر انجام شود، می تواند تغییرات مثبتی ایجاد کند. با این حال ارسال و دریافت بازخورد اغلب یکی از چیزهایی است که ما بیشتر در محیط کار از آن می ترسیم. بنابراین، راهی وجود دارد که اطمینان حاصل کند که مکالمات بازخوردی سازنده و مثبت است، نه چیزی که باید  اجتناب کرد.
ادامه مطلب

در یک مطالعه بین المللی با راهنمایی دانشگاه Bergen، محققان قصد داشتند پی ببرند که چگونه اضافه وزن ( BMI بالای 25 ) و چاقی (BMI بالای 30 ) خطر ابتلا به انواع مختلف سرطان را افزایش میدهند.
 این مطالعه نشان داد که اگر شما قبل از 40 سالگی دارای اضافه وزن باشید ، خطر ابتلا به سرطان های زیر با درصد های مختلف در شما افزایش میابد :
70 درصد برای سرطان اندومتر
58 درصد برای سرطان سلول کلیوی در مردان
29 درصد برای سرطان کولون در مردان
15 درصد برای تمام سرطان های مربوط به
خشم را می‌توان نوعی هیجان روحی و یا عکس‌العمل طبیعی در برابر تهدید و خطر دانست که به افراد اجازه می‌دهد در شرایط بحرانی از طریق آن از خود دفاع کنند. خشم امری اجتناب‌ناپذیر است و برای بقا و پایداری انسان‌ها نیز لازم و ضروری است. خشم نیز همانند سایر احساسات، نشانه سلامت و تندرستی و عواطف انسانی است و پدیده‌ای کاملا طبیعی است ولی در کنار تمام این موارد، غلبه کردن بر خشم و کنترل خشم نیز بسیار مهم است و نباید فراموش شود.
ادامه مطلب
خشم را می‌توان نوعی هیجان روحی و یا عکس‌العمل طبیعی در برابر تهدید و خطر دانست که به افراد اجازه می‌دهد در شرایط بحرانی از طریق آن از خود دفاع کنند. خشم امری اجتناب‌ناپذیر است و برای بقا و پایداری انسان‌ها نیز لازم و ضروری است. خشم نیز همانند سایر احساسات، نشانه سلامت و تندرستی و عواطف انسانی است و پدیده‌ای کاملا طبیعی است ولی در کنار تمام این موارد، غلبه کردن بر خشم و کنترل خشم نیز بسیار مهم است و نباید فراموش شود.
ادامه مطلب
کارمندان ادارت بیشتر زمانشان را در حالت نشسته روی صندلی اداری
و معمولا در جلوی کامپیوتر صرف می کنند تا کارهایشان را انجام دهند.
اما نشستن روی صندلی اداری در بلند مدت می تواند منجر به ایجاد عوارضی برای بدن شود.
مثلا می تواند منجر به نقص در گردش خون بدن، ضعیف شدن و درد عضلات، سندروم تونل کارپ (مجرای مچ دستی) و عوارض مختلف دیگری شود.
اما از آنجا که اکثر کارهای دفتری امروزی به این شکل انجام می شوند
نشستن روی صندلی های اداری برای مدت زمان طولانی اج
شترمرغ ها در انواع زیستگاههای باز یافت می شوند. آنها معمولاً از مناطقی از بوته ضخیم یا پوشیده از درخت سنگین اجتناب می کنند و از چمنزارهای جنگلی و سایر مناطق آزاد ساکن می شوند. دشتهای نیمه خشک ، باز و چمن کوتاه معمولاً با بیشترین تراکم شترمرغ همراه است. آنها همچنین در مناطق با پوشش گیاهی بسیار ضعیف قادر به زندگی هستند.
افکار مثبت را با اهداف خود سازگار نگه دارید و ذهن خود را در مورد هر آنچه می خواهید انجام دهید و شخصی را که می خواهید باشید، بسازید.

در اینجا پنج ایده وجود دارد که می توانید از آنها برای کمک به شما در مثبت ماندن و خوش بینی استفاده کنید:1- خوبی ها را در هر موقعیتی پیدا کنید.اول، از قبل برطرف کنید که مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، شما اجازه نخواهید داد که شما را به سمت پایین بیاورد. شما به شکلی سازنده پاسخ خواهید داد. شما نفس عمیقی خواهید کشید، آرامش بخ
بیماری های غذایی معمولا به مسمومیت های غذایی باز می گردد، که نتیجه خوردن غذاهای فاسد و آلوده می باشند. رایج ترین علائم مسمومیت غذایی عبارت است از تهوع، استفراغ و اسهال است. اگرچه مسمومیت غذایی کاملا آزار دهنده است اما اجتناب از آن امکان پذیر نمی باشد. طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها از هر 6 نفر امریکایی 1 نفر در سال دچار مسمومیت غذایی می گردد. در این مقاله از بخش بیماری های دکتر سلام قصد داریم در مورد علائم مسمومیت غذایی ، دلایل و غذا های
از اولین قدم در مسیر کاریابی و استخدام یعنی نوشتن رزومه برای استخدام سریع و آسان تا روز حضور در مصاحبه کاری و آزمون های استخدامی شرکت و در نهایت استخدام و شروع به کار در آن مجموعه، با دقت تمام رفتار کنید و از هر اشتباه کوچک و بزرگی اجتناب کنید، چرا که مدیر استخدام شرکت و کارفرما از کوچکترین اشتباه شما نخواهد گذشت و به راحتی شما را حذف خواهد کرد.

ادامه مطلب
سلامتیبرخی از مسائل بهداشتی به دلیل عدم توجه به مراقبت از دندان ها ، چشم و گوش به وجود می آید . با کمی مراقبت
می توان از این مشکلات اجتناب کرد . آنها مستعد از دست دادن دندان هایشان هستند و توصیه می شود به آنها
غذای خشک داده شود .
مجموعه دیجی پت در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید و تا به امروز تمامی تلاش خود را نموده است تا با استفاده از
تجاربی که در این سالها کسب کرده سبب جلب رضایت مشتریان ارجمند گردد .
شما می توانید خرید سگ پامرانین خرسی را از این مجموعه با
 به نام اوی من و تو
تقدیم به هر چه معلم پروانه ای ست و معلم سه شنبه های پروانه ای ام...
✔ معلم ها بال دارندبالهایی شبیه بال پروانه، با همان نازکی و با همان خالهای رنگی رنگیاما همین بالهای نازک باید بتواند شبیه بالهای عقاب قوی و سترگ باشدفکرش را بکن... پروانه و عقاب!چه سنخیت ناموزونیاینها را همان معلم سه شنبه هایم گفت و مرا در ابهامی عمییییق رها کرد
ادامه مطلب
ماری رو پوشی خاکستری تنش بود که آن را از مادرش به ارث برده بود . موهای تیره اش را از پشت با تکه ای بند سبز بسته بود ، بعداٌ زمانی که داشتم بازش میکردم متوجه شدم از همان بندهای ماهیگیری پدرش بود . آن چنان ترسیده بود که نیاز نبود من چیزی بگویم ، او خودش می دانست من چه چیزی میخواهم. او گقت : "برو"، اما این را غیر عادی میگفت . میدانستم که مجبور است این را بگوید . و هر دو می دانستیم که این را به همان میزان جدی می گوید که غیر ارادی ، اما لحظه ای که گفت : برو .
شگفت انگیز نیست که توانایی تشخیص همخوان های فرکانسی بالا پس و پیش با آموزش پیشرفت می کند حتی برای افرادی که هیچ آموزش دریافت نکرده تندبهر حال انتقال از این نوع اجازه می دهد که افراد بین همخوان ها تفاوت قائل شوند. شخص با آستانه های بیشتر از 70dB در 8KHZ تا 4 از این نوع انتقال برده است. ؟آنها توانستند همخوان های ساده اصلی کم شنوایی بین آواها تمایز قائل شوند اما هخوان های سخت ( فرکانس بالا) اصلی تمایز قائل نشدند. یک راه ه حداقل رساندن مشکل تبدیل صدا پ
مراقیت و اجتنباب از بعضی مطالب و کارها، ضروری و مهم است که در اینجا به طور خلاصه آن ها را ذکر می کنیم:
1. نشنیدن صداهای متحرک مثل صدای نامحرم یا موسیقی های مهیجامیرالمومنین علیه السلام می فرمایند:صحبت کردن غیر ضروری با زنان نامحرم انسان سالم را گرفتار بلاها و مصیبت ها می سازد و قلب انسان را به انحراف و مریضی می کشاند.
2. از خواندن مباحث و مطالب جنسى دوری کند.
3. از شوخی های جنسی و تحریک کننده اجتناب کند.
4. هرگز در مکانى خلوت و تنها و دور از نظر دیگر
با خاطراتِ زیادی زندگی می‌کنیم که اگر به خودشان بود، تا حالا هزار بار از خاطرمان رفته بودند. اما ما نگه‌شان می‌داریم. مُدام مرورشان می‌کنیم. همان یک لحظه‌ی کوچک که روزی قلبمان را به نفس‌نفس انداخته. همان خاطره‌های ناچیزِ دوست‌داشتنی که مسکنِ زخمهای روزمرگی‌اند...
حتی اگر شما آدم بسیار تمیزی هم باشید، لکه های چربی بخش اجتناب ناپذیر آشپزی هستند. این لکه ها و مایعات چسبنده ظاهر زننده و کثیف به خود گرفته و خلاص شدن از شر لکه های چربی بسیار دشوار می شود. بیشتر پاک کننده های تجاری هم نمی توانند چربی های انباشته شده را تمیز کنند. مخصوصا وقتی که با گرد و غبار مخلوط شوند. علاوه بر این پاک کننده های آمونیاکی بی خطر هم نیستند. پس با این وجود چگونه باید از شر لکه های چربی آشپزخانه خلاص شویم؟ با ما همراه باشید.

ادام
آلودگی نمای ساختمان شامل آلودگی شیشه، کامپوزیت، سنگ، آجر و ... می‌شود که به مرور باعث فرسایش نمای بنا خواهد شد.
فرسایش نمای ساختمان علاوه بر اینکه زیبایی و جلوه ساختمان را از بین می‌برد می‌تواند در درازمدت آسیب جدی را به اسکلت بندی ساختمان وارد کند. اجتناب از این آلودگی تقریبا غیرممکن است در نتیجه تنها راه حل باقی مانده زدودن آثار این آلودگی‌ها می‌باشد. برای شستشوی نمای خود همین حالا با ما تماس بگیرید.
مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر :021-26401464021-
نگهداری ایزوگام 
به این دلیل که موضوع ایزولاسیون مخصوصا در ایزوگام پشت بام هزینه های قابل ملاحظه و بالایی را برخوردار می باشد ،
لازم است اصول مورد نیاز که باعث افزایش طول عمر عایق پشت بام می شود و همچنین بسیار مهم و ضروری هستند رعایت شود.
در حقیقت ما می توانیم با مراقبت از دشواری تعمیرات دوباره و یا عملیات لکه گیری پیشگیری نماییم. در این قسمت به نگهداری ایزوگام  میپردازیم :

مجموعه ی ایزوگام دلیجان بعد از نصب نمودن ایزوگام برای افزایش طو
عوارض میکرودرم چیست؟
از آنجایی که عمل لایه برداری پوست به وسیله این روش نسبت به سایر روشهای لایه برداری بی خطرتر و غیرتهاجمی تر است معمولا بدون عارضه و بدون خطر بوده و فقط باید تا چند روز پس از عمل  فرد از قرار گرفتن در معرض آفتاب اجتناب نماید و از کرم های ضدآفتاب استفاده نماید تا به علت نازک شدن پوست دچار آفتاب سوختگی نشود. همانگونه که اشاره شد معمولا عوارضی ندارد ولی قرمزی صورت، سوزش گذرا ، پوسته پوسته شدن ، جوش های زیر پوستی گذرا ممکن است
گرتومی خواهی سعادت دردعای مادراست/ازخداخواهی ولایت دردعای مادر است/حضرت زهراهمیشه اسوه ابرار شد/رفتن راه رسالت دردعای مادراست/راه ورسم بندگیها درولایت محوری است/آن پیام از امامت دردعای مادراست/کربلایی شو همیشه در مرام وزندگی/گرتومی خواهی عنایت دردعای مادر است/میدهدایزدفراوان برکت دربندگی/اجتناب از شقاوت دردعای مادراست/خویش راگردان مهیابهرمهدی وظهور/ ازخدا خواهی رضایت دردعای مادراست/
سردرد یک مشکل عمومی و تقریباً همه‌گیر است که اکثر افراد جامعه با آن
در روزهای مختلف درگیر هستند. بسیاری از سردر‌دهای ما ناشی از کار زیاد،
استرس و اضطراب است که امری کاملا طبیعی بوده و اجتناب ناپذیر! آیا
می‌دانستید که ماساژ پا برای سردرد می‌تواند بسیار مفید واقع شود؟ بله درست
شنیدید ماساژ پا می‌تواند در کاهش میزان سردرد شما تاثیر بسیار زیادی
داشته باشد و به طور کلی آن را در یک زمان کوتاه بطور تقریبی درمان کند.
حتی بسیاری از پزشکان تاثی
هیس، آن جمله را بر زبانت نیاورهمان جمله ی ....... ( دوست دارم تو را)مبادا کسیبفهمد که تو ....... ( دوست داری مرا)همان جمله که مثل زهربه اعماق قلبم فرو می رودهمان جمله که مثل یک تیر تیزتمام دل خسته را می درد.نگو دوست...... ( داری مرا)وای! یادم نبودکه باید جلوی خودم را بگیرمنگویم تو را دوست..... ( می دارمت)نباید برایت بمیرم!نباید بگویی که من را تو دوست... (داری)نباید بگویم تو را دوست ... ( دارم)نباید بفهمد کسی قصه ها رانباید تو را بی تو تنها گذارم

آن چه از تصورش هراس داشتم، واقع شد. آدم‌ها مثل سنگ ایستاده‌اند همان جا که هستند. اگر از بخت خوش همراهشان شوی، حاضرند دوستت بدارند. نه که نخواهند بیش از این همراهی‌ات کنند، مثل سنگ ایستاده‌اند همان جا که هستند؛ و نمی‌توانند.
من اما بادبادکی‌ام که حاضرم قرقره‌ام را به دست هر کسی بدهم.
رها.
سست‌عنصر.
تزریق بوتاکس

چه چیزی در طی روش تزریق بوتاکس ( Botox ) وجود دارد ?
بیمار در یک موقعیت نسبتا ً بالا در میز امتحان قرار داده می‌شود و مناطقی که قرار است تزریق‌شده با یک تمیز کننده nonalcohol مانند Hibiclens یا Betadine پاک‌سازی می‌شوند . برخی پزشکان در این زمان از یک بی‌حسی موضعی مانند کرم EMLA یا برخی دیگر استفاده می‌کنند . سپس بوتاکس ، به مناطق مورد نظر تزریق می‌شود . الگوهای تزریق نمونه شامل حدود چهار یا پنج ناحیه در هر طرف پیشانی و دو یا سه ناحیه در هر دو ناح
لمس هراسی چیست؟لمس هراسی (همچنین به نام های آففوبیا ، هافوفوبیا ، هاپنوفوبیا ، هاپتفوبیا ، هاپتوفوبیا ، تیکسوفوبیا ، آپنفسفوفیا) نیز شناخته شده است.
چه عواملی باعث ایجاد لمس هراسی می شود؟هیچ علت شناخته شده ای از لمس هراسی وجود ندارد.
برخی محققان معتقدند که افراد با آن متولد شده اند یا اینکه تغییر در عملکرد مغز ممکن است نقشی داشته باشد.
برخی دیگر بر این باورند که این ناشی از تجربیات آسیب زای گذشته است.
ممکن است در افرادی که تجاوز جنسی را تجرب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها